Mobilní aplikace

Mobilní aplikace o Brně pro turisty i pro Brňany.

Mobilní aplikace 

Mobilní aplikace o Brně pro turisty i pro Brňany.

Průvodce severem

Průvodce severem je mobilní aplikace vytvořená nejen pro rodiny, ale hlavně pro Vaši lepší a snazší informovanost o volnočasových možnostech na městské části Brno-sever.

  

Brno – audio tour

Aplikace interaktivního audio průvodce s informacemi o městě Brně. Obsahuje audio spotynavigaci na cíl – vypočítá nejkratší trasu a zobrazí ji na mapěmapy jsou k dispozici i v off-line režimutipy na výlety do okolí města, další praktické informace – atrakce, restaurace, obchody, hotely a noční život.

Easy Brno

Průvodce, který vám v Brně najde, co právě potřebujete. Pomůže najít nejbližší bankomat, poštu, sběrný dvůr či defibrilátor atd., také sleduje  otevírací doby, nebo pomůže vyhledat a vytočit telefonní kontakty. Sledujeaktuální program kin a klubů. 

  

DIC Brno

Aplikace Staturního města Brna a společnosti Brněnské komunikace a.s. poskytuje následující aktuální dopravní informace zobrazené v mapě: 

  • Dopravní situace (informace o hustotě provozu na silniční síti na území města Brna a Jihomoravského kraje) 
  • Dopravní události (nehody, uzavírky a omezení, apod.) 
  • Snímky z přehledových kamer umístěných na vybraných křižovatkách a v tunelových stavbách 
  • Informace o parkovištích a jejich aktuální obsazenosti 
  • Stavy tunelů 
  • Stavy světelných signalizačních zařízení na křižovatkách 
  • Aplikace umožňuje vyhledávat trasu na zvolené místo, například na parkovací objekty. 

  

Brno Map and Walks

Aplikace jako pěší průvodce, obsahuje tipy na výlety Brnem pro pěší turistiku.

Naše Brno

Aplikace jako mobilní průvodce Brnem. Obsahuje užitečné informace o hanácké metropoli, skvělé tipy a aktuality týkající se Brna. Dozvíte se kam za kulturou, sportem, či kde se nachází skvělá restaurace, nebo hotel

  

Židovský hřbitov Brno

Aplikace, která vás provede ve čtyřech jazycích židovským hřbitovem v Brně – Židenicích a po židovských památkách na jižní Moravě. 

Zoo Brno

Aplikace přibližuje návštěvníkům Zoo Brno příběhy, vlastnosti a zvyky zvířat, se kterými se setkají při procházení návštěvnické trasy. Informace jsou podávány ve dvou verzích textů (pro děti a pro dospělé) např. formou vyprávění, pohádek či dialogů. Pro rychlou orientaci je možné využít abecední seznam druhů zvířat, přepínání textů podle sousedících výběhů nebo načtení QR kódu umístěného u expozice. 

  

HC Kometa Brno

Aplikace ke spojení s hokejovým klubem. Obsahuje nejnovější zprávy a rozhovory ze života klubu, reportáže ze zápasů, kalendář zápasů s možností zakoupit vstupenky on-line, soupisku hráčů s jejich fotografiemi a podrobnými profilyfotogalerii atd.

  

BVV Trade Fairs

Mobilní aplikace brněnského výstaviště, která slouží jako průvodce veškerého dění na výstavišti. Poskytuje kompletní přehled o veletrzích včetně informací o meziveletržních akcích. Zjistíte otevírací dobu, ceny vstupného, možnosti parkování, doprovodný program, orientační mapky akcí, seznamy vystavovatelů s možností domluvit si s vystavovatelem schůzku.

  

BMHD iRIS

Aplikace zobrazuje aktuální polohu všech vozidel v systému integrovaného dopravního spojení v Jihomoravském kraji, včetně MHD Brno. 

DPMBinfo

Aplikace shrnuje kompletní informace aktuálního dění v hromadné dopravě (zpoždění, poloha vozidla, nákup SMS jízdenky, vyhledání spoje, mimořádné události, ztráty a nálezy).

  

Třídění odpadu v Brně

Aplikace, které má za cíl zamezit přeplňování nádob a nepořádku u kontejnerů na tříděný odpad. Aplikace umožňuje velice rychlou informovanost dispečinku svozu o přeplněné nádobě. Dispečer svozu může reagovat, buď zařazením stanoviště do nejbližší svozové trasy, nebo v případně nepořádku, zařazením do úklidové trasy.

  

South Moravia Portal

Aplikace provozovaná centrálou cestovního ruchu Jížní Morava, která nabízí mobilní průvodce pro návštěvníky i obyvatele Moravy.  (Leoš Janáček a Brno, Moderna – Villa Tugendhat, Moravská galerie v Brně, Jurkovičova vila, Morava napoleonská, ale také průvodce mapující zajímavá místa pro setkávání, focení nebo pořádání svateb, společenských akcí, školení a konferencí).

  

Brňáci pro Brno

Brněnské komunikace a.s. (BKOM) provozují aplikaci Brňáci pro Brno (BPB), která umožňuje upozorňovat na závady na místních komunikacích nebo na silnicích II. a III. třídy, které jsou ve správě BKOM. Pomocí aplikace závadu vyfotíte, krátce popíšete a odešlete, příslušný technik BKOM prověří a v případě oprávněnosti požadavku zajistí opravu závady. 

  

Blokové čištění

Oficiální aplikace společnosti Brněnské komunikace, vás informuje o plánovaném čištění ulic, a tím i možných odtazích ve vašich lokalitách. Bloková čištění můžete v lokalitách, které Vás zajímají, zjišťovat nejen v graficky přehledné formě, ale i pomocí nastavených push nebo e-mail notifikací, které vám tyto důležité informace poskytnou jak s předstihem, tak i v reálném čase.

  

Teplota v Brně

Mobilní aplikace, se kterou získáte přehled o aktuálních teplotách ve všech městských částech, které si můžete procházet dokonce i zpětně v čase. 

  

Doprava-Brno.cz

Aplikace poskytující informace o aktuálním stavu dopravy pro území města Brna a jeho okolí. Zobrazuje informace o individuální, ale také veřejné dopravě. Najdeme v ní aktuální plynulost silničního provozu, fotografie z dopravního dohledového kamerového systému, obsazenost parkovacích ploch vybavených automatickým závorovým systémem, uzavírky, omezení provozu a také dopravní nehody.

Česko – Brněnský slovník

Slovník brněnského „Hantecu, obsahuje stovky výrazů. 

Podívejte se také na přehled webových aplikací a map.

 

Zdá se Vám, že nějaký projekt chybí? Napište mi.